Liga Sprawiedliwości (2017)

Justice League

Liga Sprawiedliwości

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Trailery i materiały wideo

Liga Sprawiedliwości - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

Moja przygoda z filmami DC to prawdziwa sinusoida. Najpierw znakomity Man of Steel, później rozczarowujący Batman v Superman: Dawn of Justice , który zrehabilitował się wersją rozszerzoną. W międzyczasie pojawił się żenujący Suicide Squad, a później przyzwoita Wonder WomanJustice League miała być niejako podsumowaniem dotychczasowej drogi DC Extended Universe. Niestety, Snyderowi i Whedonowi nie udało się tego zrobić w satysfakcjonujący sposób. Więcej w poniższej recenzji.

Więcej naszych wideorecenzji oraz inne materiały zobaczycie oczywiście na naszym kanale na YouTubie. Odcinki programu naEKRANACH publikujemy (poza małymi wyjątkami) co tydzień w sobotę. Zapraszamy!

 

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz w TV

HBO3

24 czerwca 2019 o 12:50

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Richard Madden

Richard Madden

ur. 1986, kończy 33 lat

Willa Holland

Willa Holland

ur. 1991, kończy 28 lat

Alana De La Garza

Alana De La Garza

ur. 1976, kończy 43 lat

Kim Dickens

Kim Dickens

ur. 1965, kończy 54 lat

Jacob Anderson

Jacob Anderson

ur. 1990, kończy 29 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV