Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #box office

-

Pokémon: Detektyw Pikachu – jakie prognozy box office?...

Pokémon: Detektyw Pikachu to pierwszy aktorski film ze świata Pokemon. Ile zarobi produkcja na otwarciu? Są pierwsze prognozy box office.

-

Box Office: Znakomity drugi weekend Kapitan Marvel. Bohaterka MCU...

Kapitan Marvel wciąż zajmuje pierwszą lokatę i znakomicie radzi sobie w kinach w USA i na świecie. Oto wyniki box office z drugiego weekendu.

-

Box Office: Ile zarobi Shazam? Są prognozy

Shazam! to nowy film kinowego uniwersum DC, czyli świata Wonder Woman i Aquamana. Portal Deadline opublikował prognozy box office.

-

Polska kocha Kapitan Marvel. Jeden z najlepszych debiutów MCU w box...

Kapitan Marvel osiągnęła rewelacyjny wynik w Box Office Polska. Nikt się nie spodziewał, że będzie to tak dobre otwarcie.

-

Box Office: Kapitan Marvel nie zwalnia tempa. Prognozy na drugi...

Kapitan Marvel rządzi w box office. Kolejne miliony dolarów spływają konto. Miliard dolarów. jest w zasięgu.

-

IMAX: Kapitan Marvel startuje lepiej niż Avengers: Wojna bez granic

Jak się okazuje, Kapitan Marvel w kinach IMAX w trakcie weekendu otwarcia poradziła sobie lepiej niż film Avengers: Wojna bez granic. Wiemy także, że po…

-

Box Office: Kosmiczna moc Kapitan Marvel. Kapitalny weekend otwarcia

Zgodnie z oczekiwaniami Kapitan Marvel osiąga świetny wynik otwarcia w box office USA i na świecie. Oto szacunkowe wyniki z weekendu.

-

Box office: Kapitan Marvel idzie jak burza. Świetny piątek, rosną...

Wiemy już, ile pieniędzy w amerykańskim i globalnym box office Kapitan Marvel zarobiła w miniony piątek. Wyniki przewyższają najśmielsze prognozy.

-

Avengers: Koniec gry najbardziej oczekiwanym filmem przez kobiety w...

Na portalu Atom Tickets powstała ankieta, w której damska część widowni mogła zagłosować na swoje najbardziej oczekiwane filmowe produkcje. Która z nich wygrała w głosowaniu?

-

Box Office: Kapitan Marvel zarabia pierwsze miliony w czwartek

Kapitan Marvel wkracza na kinowe ekrany. W czwartek w USA odbył się pierwsze pokazy przedpremierowe. Znane są szacunkowe wyniki box office z tego dnia.

-

Kapitan Marvel – nowe prognozy box office. Jakie otwarcie?

Kapitan Marvel to najnowsze widowisko MCU o superbohaterce z mocą Kree. Pojawiły się nowe przewidywania dotyczące otwarcia filmu.

-

Box Office: Jak wytresować smoka 3 ponownie wygrywa weekend

Jak wytresować smoka 3 spokojnie przyciąga widzów do kina, osiągając dobre wyniki w box office. Nowości nie miały szans.