Przeczytaj w weekend

Wonder Woman 1984 - zjawiskowa Gal Gadot i nowa zbroja! Zobacz plakat

Do sieci trafił plakat Wonder Woman 1984, na którym pojawiła się Gal Gadot - portretowana przez nią bohaterka ma na sobie nową zbroję.

Do sieci trafił plakat Wonder Woman 1984, na którym pojawiła się Gal Gadot - portretowana przez nią bohaterka ma na sobie nową zbroję.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Wielu fanów zastanawiało się, czy w trakcie zbliżającego się Comic-Conu w San Diego poznamy nowe informacje na temat filmu Wonder Woman 1984. Ku sporemu zaskoczeniu nas wszystkich okazało się właśnie, że Warner Bros. nie będzie miało swojego panelu na tegorocznym konwencie - tym samym nie mamy co liczyć na kolejne wieści o takich produkcjach jak Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), Joker, The Batman, Diuna czy Godzilla vs Kong. Więcej szczegółów o takim obrocie spraw podamy Wam już rano. 

Tymczasem reżyserka Wonder Woman 1984, Patty Jenkins, postanowiła odrobinę udobruchać zasmuconych miłośników DCEU, zamieszczając na swoim koncie na Twitterze nowy plakat nadchodzącej produkcji z Gal Gadot w roli głównej. Pierwsze reakcje na materiał są niezwykle entuzjastyczne; komentatorzy chwalą głównie neonową stylistykę, jak i zupełnie nową zbroję Amazonki, która jest najprawdopodobniej wariacją na temat komiksowego stroju tzw. Złotego Orła. Zobaczcie sami:

Jenkins wyjawiła jednak, że kampania promocyjna produkcji ruszy już w grudniu. Przypomnijmy, że sam film wejdzie na ekrany kin 5 czerwca przyszłego roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./Twitter/Patty Jenkins

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV