Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542431130.3865&rtu=-1

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 31.08.2015, o godz. 23:59.

Konkurs: Wygraj topór Ragnara z serialu „Wikingowie” – wyniki

Już 30 sierpnia na antenie HISTORY zadebiutuje w Polsce nowy sezon serialu "Wikingowie". Z tej okazji mamy dla Was do wygrania topór Ragnara, podpisany przez Clive'a Stadena, czyli serialowego Rollo.

 

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ NA STRONĘ Z WYNIKAMI 

„Wikingowie” na HISTORY. Nowy sezon – niedziele o 22:00 od 30 sierpnia.

 

 

 

Źródło: materiały prasowe
Źródło: materiały prasowe

Uwaga:

Topór został podpisany przez Clive’a Standena, czyli Rollo z „Wikingów”, brata Ragnara. Oto aktor składający autograf i próbujący ukatrupić z pomocą topora naszego redaktora:

Źródło: History Polska
Źródło: History Polska

Źródło: własne
Źródło: własne

Źródło: własne
Źródło: własne

Sponsorem nagrody jest sklep goods.pl

goods_miecz_i_topor_350x250

Szczegółowy opis nagrody.

Koniec drugiego sezonu „Wikingów” pozostawił wiele niewiadomych i nierozstrzygniętych spraw. Jak Ragnar poradzi sobie jako król? Czy Floki będzie dalej wspierał swojego nowego władcę? Którą wiarę wybierze Athlestan – pogańskich bogów czy Jezusa? Gdzie wyruszy kolejna wyprawa wikingów? W trzecim sezonie te i inne sprawy znajdą dramatyczny, a często również i niespodziewany finał.

Epoka wikingów kojarzy się z krwawymi podbojami i grabieżami, ale o jej obliczu zadecydowali konkretni ludzie, gotowi dla realizacji swych celów poświęcić krew, pot i własne życie. Ragnar Lodbroka z wojownika i odkrywcy przeistoczył się w suwerennego władcę. Wykorzystuje zdobytą pozycję króla, by odkrywać i podbijać nowe królestwa wraz z grupą swoich nieustraszonych wojowników. Uwielbiają go poddani i rodzina, ale na wszystkich dworach Europy budzi strach, a jego pozycji zagraża zdrada i pragnienie zemsty, na horyzoncie zaś rysuje się nowa wyprawa, tym razem nad Sekwanę, do Paryża. Tematem przewodnim trzeciego sezonu jest władza – nieczysta, krwawa, uzurpowana, przeszyta korupcją i nieprawością. Stawką są nie tylko losy poszczególnych królestw, ale też miłość i życie, a wszystko to pod czujnym okiem pogańskich bogów.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza serialu „Wikingowie” jest Michael Hirst, twórca m.in. wyróżnionego nagrodą Akademii Filmowej obrazu „Elizabeth”, a także nominowanej do Emmy i Złotego Globu „Dynastii Tudorów”. Producentami wykonawczymi oprócz Hirsta są Morgan O’Sullivan z World 2000 (Hrabia Monte Christo, Dynastia Tudorów), John Weber z Take 5 Productions (Dynastia Tudorów, Rodzina Borgiów), Sherry Marsh, Alan Gasmer, James Flynn (Dynastia Tudorów, Rodzina Borgiów) i Sheila Hockin (Dynastia Tudorów, Rodzina Borgiów). Po stronie HISTORY za produkcję odpowiadali Dirk Hoogstra i Julian P. Hobbs.

„Wikingowie” na HISTORY. Nowy sezon – niedziele o 22:00 od 30 sierpnia.

Źródło: materiały prasowe
Źródło: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?