Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 15.06.2018, o godz. 23:59.

KONKURS [ROZWIĄZANY]: Wygraj zestawy LEGO związane z filmem Jurassic World: Upadłe Królestwo

Jesteście fanami dinozaurów i serii Park Jurajski? Razem z LEGO przygotowaliśmy dla Was konkurs z zestawami związanymi z filmem Jurassic World: Upadłe królestwo.

Jurassic World: Upadłe królestwo to najnowsza odsłona serii stworzonej przez Stevena Spielberga. Dinozaury znów rozpalają wyobraźnie ludzi w każdym wieku. To też dobra okazja, by razem z dzieciakami pobawić się zestawami LEGO, które będą dobrą pożywką dla tejże wyobraźnie. W związku z premierą filmu LEGO wypuściło nowe zestawy do sklepów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na maila [email protected] odpowiedź na pytanie: Jaki dinozaur z serii Park Jurajski jest najlepszy? Uzasadnij odpowiedź. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami LEGO Jurassic World. Oto jakie są do wygrania:

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca do godziny 23:59. Rozwiązanie konkursu nastąpi 18 czerwca w poniedziałek.

Wyłoniliśmy zwycięzców! Oto oni:

1. Patrycja Gorzelniak

2. Dominika Jastrzębska

3. Marcin Masłowski

Gratulujemy!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.