Piotr Fronczewski

Piotr Fronczewski
 • Data urodzenia:

  8 czerwca 1946 (72)
 • Miejsce urodzenia:

  Łódź, Polska
 • Narodowość:

  Polak
 • Zawód:

  Aktor, reżyser
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Piotr Fronczewski edukował się w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Grał na scenach takich teatrów jak: Teatr Narodowy, Teatr Współczesny, Teatr Dramatyczny. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1958 roku w filmie pt.: Wolne miasto. Jest laureatem wielu nagród filmowych takich jak Feliks Warszawski, Wiktor, Złota Kaczka. W 2013 roku został uhonorowany Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

W obsadzie (56)

Napisane książki (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV