Konkurs zakończył się 09.12.2019 o godz. 11:43.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Pavarotti - wygraj film Rona Howarda o wybitnym śpiewaku operowym!

Z okazji jutrzejszej premiery filmu PAVAROTTI mamy dla Was świeżutki konkurs!

Z okazji jutrzejszej premiery filmu PAVAROTTI mamy dla Was świeżutki konkurs!

Niezwykle poruszająca historia ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów. Film zdobywcy Oscara® Rona Howarda, reżysera Pięknego umysłu. Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowych wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł nakłonić lady Dianę do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, wiadomo - Włoch! Film zawiera nagrania niezapomnianych występów, w tym fragmenty z koncertu Trzech Tenorów oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych, w tym drugiej żony Pavarottiego - Nicoletty, a także Jose Carrerasa, Placido Domingo i frontmana U2 Bono!

Pavarotti to znakomicie oceniana na świecie (również przez nas) biografia włoskiego operowego śpiewaka, uważanego za jednego z najwybitniejszych śpiewaków XX wieku. Gwarantujemy - Ron Howard zrobił to dobrze. Więcej możecie znaleźć w naszej recenzji.

Z okazji jutrzejszej premiery przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym rozdajemy film PAVAROTTI na DVD. Co zrobić, by zdobyć swój egzemplarz?

Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go PAVAROTTI, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: jaki film/książka/inne dzieło kultury o tematyce biograficznej (niekoniecznie związane z muzyką) uważacie za najlepsze i dlaczego? Autorów najciekawiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy!
Powodzenia!

null

 

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV