Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 04.08.2017, o godz. 14:00.

Wygraj gadżety z serialu Gra o tron

Z okazji premiery 7 sezonu serialu Gra o tron wraz z HBO przygotowaliśmy dla was konkurs. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania gry planszowej, koszulek lub smyczy z motywami z serialu.

Dziś premiera drugiego odcinka 7 sezonu serialu Gra o tron. To bardzo dobra chwila na to, by przeprowadzić konkurs z fajnymi nagrodami. Do rozdania mamy 4 gry planszowe Cluedo, 6 koszulek i 11 smyczy z motywami z Gry o tron. Chcecie je zgarnąć? Zadanie konkursowe tym jest dość proste: Napiszcie, która postać z serialu powinna ostatecznie zasiąść na Żelaznym Tronie.

foto. naEKRANIE.pl
foto. naEKRANIE.pl

4 najciekawsze i najlepiej opisane odpowiedzi wygrywają gry planszowe. Następne 6 wygrywa koszulki ze smyczami. Ostatnie 5 osób wygrywa same smycze.

foto. naEKRANIE.pl
foto. naEKRANIE.pl

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] w tytule wpisując: GRA O TRON. W treści umieśćcie odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko, a także adres. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia do godziny 14:00.

 

WYNIKI:

GRY:

Artur Zakrzewski

Monika Paluszkiewicz

Piotr Michalicki

Agata Kmiecik

KOSZULKA I SMYCZ:

Michał Szmigas

Sylwia Pokora

Karol Kubarycz

Magda Krzemińska

Magdalena Rolińska

Żaneta Dąbrowska

SMYCZ:

Karolina Misztal

Katarzyna Dimić

Lucyna Chrząszcz-Koś

Michał Budzyński

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.