Przeczytaj w weekend

Bellevue (2017-2019)

Bellevue

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku, w którym mieszkają „dobrzy ludzie” prowadzący uczciwe życie. Wkrótce znika nastolatka, a detektyw Annie Ryder próbuje rozwikłać zagadkę tego zaginięcia.

Trailery i materiały wideo

Bellevue - zwiastun

Sezony

Sezon 1

  1. Pilot (20 lutego 2017)
  2. He’s Back (27 lutego 2017)
  3. The Guy with Fire in His Eyes (6 marca 2017)
  4. Hello Little Light (13 marca 2017)
  5. How Do I Remember? (20 marca 2017)
  6. The Problem with the Truth (27 marca 2017)
  7. The Man Behind the Curtain (3 kwietnia 2017)
  8. You Don’t Understand Me at All (10 kwietnia 2017)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV