Przeczytaj w weekend

Building Giants (2018-2019)

Building Giants

Serial pokazuje, jak technologiczne innowacje umożliwiają budowanie olbrzymich budynków. Produkcja ukazuje proces powstawania budynków z zaskakującymi detalami.

Sezony

Sezon 1

  1. World’s Greatest Stadium (4 stycznia 2018)
  2. Monster Cruise Ship (11 stycznia 2018)
  3. Super Skyscraper NYC (18 stycznia 2018)
  4. Arctic Mega Bridge (25 stycznia 2018)
  5. Venice Storm Wall (1 lutego 2018)
  6. Super Tunnel (8 lutego 2018)
  7. World’s Biggest Church (15 lutego 2018)
  8. World’s Toughest Skyscraper

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV