Przeczytaj w weekend

Zoë Kravitz

Zoë Kravitz
 • Data urodzenia:

  1 grudnia 1988 (30)
 • Miejsce urodzenia:

  Los Angeles, California, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  157 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Zoe Isabella Kravitz (Zoë Kravitz), córka piosenkarza / aktora Lennego Kravitza i aktorki Lisy Bonet, urodziła się 1 grudnia 1988 roku w Los Angeles, Kalifornia, USA. Jest w połowie amerykanko-afrykanką, a w drugiej połowie aszkenazyjską żydówką. Pytana o swoje pochodzenie określa się jako świecką żydówkę. W 2007 debiutowała obok Catherine Zeta-Jones i Aarona Eckharta w komedii Życie od kuchni jako Charlotte. Mieszka w Nowym Jorku.

W obsadzie (28)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV