Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Eli Roth’s History of Horror (2018)

Eli Roth’s History of Horror

Eli Roth’s History of Horror to serial dokumentalny, w którym reżyser Eli Roth przybliża widzom dzieje tytułowego gatunku filmowego. W produkcji na temat historii horroru wypowiedzą się ponadto między innymi Stephen King, Quentin Tarantino, Jordan Peele, Jason Blum, Robert Englund, Linda Blair, Tippi Hedren, Rob Zombie, Haley Joel Osment, Jack Black, John Landis i Jamie Lee Curtis.

Sezony

Sezon 1

  1. Zombies (14 października 2018)
  2. Slashers, Part 1 (21 października 2018)
  3. Slashers, Part 2 (23 października 2018)
  4. The Demons Inside (28 października 2018)
  5. Killer Creatures (4 listopada 2018)
  6. Vampires (11 listopada 2018)
  7. Ghost Stories (18 listopada 2018)
 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV