Repertuar kin Nowość Program TV

Nierandkowalni (2014)

Undateable

Śr. ocena 7.3

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Najnowsza recenzja redakcji

Undateable pod wieloma względami opiera się na podobnym schemacie co Przyjaciele, ale nie ma tego uroku, tej obsady, tych gagów, tego scenariusza i tego humoru.

Fabuła serialu skupia się na grupie przyjaciół po trzydziestce mieszkających w Detroit, a jego akcja rozgrywa się w barze, do którego uczęszczają. Na pierwszy rzut oka wygląda to na odmianę podstawowego schematu kultowych Przyjaciół. Podobieństwa widać w zachowaniu niektórych postaci oraz w relacjach jednego z bohaterów z kobietą, które w pewien sposób wydają się być echem związku Rossa z Rachel. Tylko że twórcy opierają się na złej podstawie. Tutaj bohaterowie poznają się w pierwszym odcinku, by w drugim być najlepszymi przyjaciółmi, dlatego też ich zachowania względem siebie nie przekonują, bo są nieprawdziwe – nie ma wiarygodności, nie ma emocjonalnego związku pomiędzy postaciami, a ich relacje są powierzchowne i sztuczne.

Sami bohaterowie są nieciekawi, sztampowy, nudni i momentami irytujący. Najgorsza jest główna para – Danny Button i Justin Kearney grani przez, odpowiednio, Chrisa D’Elię i Brenta Morina. Pierwszy denerwuje sposobem bycia, niesamowitą sztucznością w egzekucji gagów i prowadzeniu dialogów z innymi postaciami. Kearney potrafi zbudować większą sympatię do swojego bohatera, ale próby rozśmieszania są równie słabo realizowane.

Pozostali w grupie to postacie papierowe, z podstawowymi cechami charakteru i brakiem umiejętności rozśmieszania. Tak naprawdę w tym serialu nie ma nikogo, kto mógłby pociągnąć Undateable i potrafiłby rozbawić. Brak tu charyzmatycznej osobowości i wyjątkowego talentu komediowego, który zaoferowałby gagi na poziomie przynajmniej przyzwoitym, a jakość tego, co Undateable widzom prezentuje, jest naprawdę niska. Problem polega też na tym, że na przestrzeni trzech recenzowanych odcinków nic się w tym temacie nie zmieniło.

Wprawdzie serial ma swoje momenty, które potrafią wywołać uśmiech i spełniają jako tako swoją rolę, ale jest ich niewiele i przytłaczane są przez czerstwe żarty, które nie bawiłyby w telewizji nawet dwadzieścia lat temu. Undateable to zapychacz ramówki niepotrafiący zaoferować rozrywki nawet na przeciętnym poziomie.

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

 

 

Powiązane Artykuły

Marcin Rączka
1-

Wyniki oglądalności – 4 tydzień stycznia 2016

Raz w tygodniu zbiorczo przedstawiamy wyniki oglądalności amerykańskich seriali wyemitowanych na przestrzeni ostatniego tygodnia. Oto…

Marcin Rączka
1-

Premiery seriali – styczeń-kwiecień 2016

Druga połowa sezonu 2015/16 w telewizji zapowiada się znakomicie. Do ramówek powracają ulubione seriale emitowane…

Marcin Rączka
1-

Wyniki oglądalności – 2 tydzień grudnia

Kontynuujemy nowy cykl artykułów, w którym raz w tygodniu zbiorczo przedstawiamy wyniki oglądalności amerykańskich seriali…

Marcin Rączka
1-

Wyniki oglądalności – 1 tydzień grudnia

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów, w którym raz w tygodniu zbiorczo informować będziemy o wynikach oglądalności…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.