Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Martin Scorsese

Martin Scorsese
 • Data urodzenia:

  17 listopada 1942 (76)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork, Nowy Jork, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  163 cm
 • Zawód:

  Reżyser, producent, scenarzysta, aktor
 • Stan cywilny:

  5-krotnie żonaty (1. Laraine Brennan, 2. Julia Cameron 1975-1977, 3. Isabella Rossellini 1979-1982, 4. Barbara De Fina 1985-1991, 5. Helen Morris 1999-obecnie)
 • Bio:

  Martin Scorsese studiował na New York University. Jako reżyser debiutował w 1959 roku filmem krótkometrażowym pt.: Vesuvius VI. W 2007 roku został nagrodzony Oscarem za reżyserię obrazu pt.: The Departed. Za produkcje takie jak: Gangi Nowgo Jorku, The Departed oraz Hugo otrzymał Złote Globy w kategorii najlepszy reżyser.

Scenariusze (5)

Twórczość (1)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV