Billy Bob Thornton gwiazdą serialu „Fargo”

Billy Bob Thornton ("Armageddon", "Sling Blade")  zagra główną rolę w serialu telewizyjnym opartym na hicie braci Coen.

Billy Bob Thornton ("Armageddon", "Sling Blade")  zagra główną rolę w serialu telewizyjnym opartym na hicie braci Coen.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Będzie to pierwsza stała rola w serialu w karierze Billy'ego Boba Thorntona. Produkcja oparta jest na filmie Coenów z 1996 roku o tym samym tytule. Serial w całości skupi się na nowej kryminalnej historii, przedstawi nowych bohaterów, ale zachowa charakterystyczny klimat pierwowzoru. FX zamówiło jedną serię, która składać się będzie z dziesięciu odcinków.

Akcja filmowej wersji "Fargo" skupiała się na sprzedawcy samochodów, który postanowił zaaranżować porwanie swojej żony, by wymusić na bogatym teściu duży okup. Do tego celu wynajął dwóch nie do końca normalnych oprychów. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Marge Gunderson będąca w bardzo zaawansowanej ciąży.

Noah Hawley ("The Unusuals", "My Generation") napisał scenariusz i będzie producentem wykonawczym.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV