„Fargo” – będzie 2. sezon!

Fargo zebrał świetne recenzje i 18 nominacji do nagrody Emmy. Efektem tego jest zamówienie 2. sezonu.

Fargo zebrał świetne recenzje i 18 nominacji do nagrody Emmy. Efektem tego jest zamówienie 2. sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

Fargo dostaje 2. sezon, który liczyć ma 10 odcinków. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Fargo będzie mieć formę antologii. Oficjalnie potwierdzono, że 2. sezon to kompletnie inne postacie, nowa obsada i zupełnie nowa historia. Dyrektor stacji John Landgraf uważa, że nie mogliby w Fargo sprowadzić tych samych aktorów, jak robi to Ryan Murphy w American Horror Story, gdyż ten serial wymaga innego poziomu realizmu. 

Noah Hawkey, twórca serialu, ponownie będzie głównym producentem wykonawczym i scenarzystą. Nie ma informacji, czy bracia Coen powrócą do roli producentów wykonawczych.

Czytaj również: "Fargo": Kropka nad i - recenzja finału 1. serii

Przypomnijmy, że fabuła 1. sezonu Fargo skupia się na Lesterze Nygaardzie (Martin Freeman), sprzedawcy ubezpieczeń z małego miasteczka, którego życie kompletnie się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy nieznajomy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton).

Fargo od dziś można oglądać w Polsce w serwisie Seriale+.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV