Skrajna prawica: czas gniewu (2018)

Alt-Right: Age of Rage

Skrajna prawica: czas gniewu

Krótki filmik z konferencji National Policy Institute (NPI) niedawno wywołał skandal na całym świecie. Po przemówieniu jednego z przywódców nawoływano do hajlowania na cześć Donalda Trumpa. Tłum w ciągu kilku sekund podniósł ręce do góry. Trump odciął się od wiwatujących. Osobą wzywającą do nazistowskiego pozdrowienia był Richard Spencer - zwolennik białej supremacji, rasista i populista, jeden z bohaterów filmu Adama Bhali Lougha. Po drugiej stronie barykady znalazł się zaś Daryle Lamont Jenkins - czarnoskóry działacz antyfaszystowski, który nie spocznie, dopóki amerykańscy rasiści nie zostaną pokonani. W tej walce nie ma litości. Tym bardziej że w ciągu ostatniej dekady amerykański ruch nacjonalistyczny rośnie w siłę. 'Skrajna prawica: czas gniewu' to kronika protestów, oporu i walki o to, żeby prorasistowskie i neonazistowskie głosy nie docierały do szerszej grupy obywateli i obywatelek. Jaki będzie efekt tej walki zależy od amerykańskiego społeczeństwa. [opis festiwalowy]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Timothy Olyphant

Timothy Olyphant

ur. 1968, kończy 51 lat

Jack Gleeson

Jack Gleeson

ur. 1992, kończy 27 lat

Michaela McManus

Michaela McManus

ur. 1983, kończy 36 lat

Tony Goldwyn

Tony Goldwyn

ur. 1960, kończy 59 lat

Tahmoh Penikett

Tahmoh Penikett

ur. 1975, kończy 44 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV