Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Łamiąc obyczaje (2018)

Breaking Habits

Łamiąc obyczaje

W kalifornijskim mieście Merced funkcjonuje społeczność zakonna The Sisters of the Valley. Siostry prowadzą plantację marihuany, z której wytwarzają m.in. maści i nalewki sprzedawane w sklepie internetowym. Nie są związane z żadną religią. Oddają się medycznej uprawie marihuany pozostając w zgodzie z Matką Ziemią i fazami księżyca. Chcą być niezależne, także od wpływów mężczyzn. Ich działalność jest nielegalna z racji wprowadzonego przez władze zakazu uprawy i sprzedaży marihuany. Siostry uznały nowe prawo za niemoralne i zgodnie ze swoją misją usiłują pomagać potrzebującym. Opowieść o najbardziej kontrowersyjnych siostrach zakonnych na świecie.

Obsada

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Andy Serkis

Andy Serkis

ur. 1964, kończy 55 lat

Clayne Crawford

Clayne Crawford

ur. 1978, kończy 41 lat

Jessica Lange

Jessica Lange

ur. 1949, kończy 70 lat

Shemar Moore

Shemar Moore

ur. 1970, kończy 49 lat

Billy Magnussen

Billy Magnussen

ur. 1985, kończy 34 lat

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV