Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1 (2010)

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1

Część 1 rozpoczyna się w momencie, kiedy Harry, Ron i Hermiona kontynuują misję odnalezienia i zniszczenia pozostałych Horkruksów – artefaktów zapewniających Voldemortowi nieśmiertelność. Zdani na siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, bez pomocy i ochrony ze strony profesora Dumbledore’a, muszą wykonać tę misję w czasie, kiedy wszędzie wokół zbierają się czarne chmury.

Świat czarodziejów to niebezpieczne miejsce dla wszystkich nieprzyjaciół Czarnego Pana. Rozpoczęła się dawno zapowiadana wojna a Śmierciożercy Voldemorta zajęli nie tylko Ministerstwo Magii, ale nawet Hogwarth, aresztując i terroryzując wszystkich, którzy im się sprzeciwiają. Ale najbardziej poszukiwaną osobą wciąż jest Harry Potter. Wybraniec jest ścigany, a Śmierciożercy mają rozkaz przyprowadzić go przed oblicze Voldemorta.

Jedyną nadzieją Harry’ego jest znalezienie Horkruksów, zanim Voldemort znajdzie jego. W poszukiwaniu wskazówek, Harry natrafia na starą legendę Insygniów Śmierci. Jeśli okaże się ona prawdziwa, może dać Voldemortowi nieograniczoną moc.

Przyszłość Harry’ego została zdeterminowana przez przeszłość, kiedy pamiętnego dnia został "chłopcem, któremu udało się przeżyć". Już jako nie chłopiec, Harry jest coraz bliżej wypełnienia swojej roli, do której przygotowywał się od chwili, kiedy pierwszy raz przekroczył próg Hogwarthu: stoczenia ostatecznej walki z Voldemortem. [opis dystrybutora]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV