Royal Quest (2012)

Royal Quest

Fabuła "Royal Quest", osadzona w przepełnionym magią i technologią świecie Aura, opowiada historię zmagań Rolanda, władcy królestwa Elenii z Czarnymi Alchemikami, walczącymi o kontrolę nad drogocenną rudą minerału Elenium. Na pomoc królowi przybywają bohaterowie z najdalszych zakamarków Aury, zwabieni wizją zdobycia na własność ziem, tytułów i zamków. W trakcie swoich przygód stawią czoła ludziom i stworzeniom czającym się w półmroku gęstych puszcz, wśród pustynnych wydm i w wilgotnych, zatęchłych lochach. Fantastyczny świat "Royal Quest" zawiera kilkadziesiąt unikatowych lokacji, zapewniając graczom setki godzin zabawy.

"Royal Quest" pozwoli wybrać jedną z czterech klas postaci - Szermierza, Maga, Strzelca i Złodzieja. Każda z nich dzieli się na dwie specjalizacje, posiadające unikalne cechy. Szermierz na przykład może rozwinąć się w bogobojnego Krzyżowca, potrafiącego leczyć siebie i towarzyszy broni, lub w Rycerza Ciemności, wykorzystującego cierpienia swoich wrogów do zadawania kolejnych dewastujących ciosów.

Jednym z ekscytujących elementów rozgrywki będzie możliwość zdobywania i zasiedlania zamków. Mniejsze z nich, otoczone przytulnym ogrodem, nadadzą się nawet dla pary przyjaciół, podczas gry wielkie twierdze mieszczące całe gildie mogą zostać rozbudowane między innymi o przynoszące właścicielom dochód kopalnie złota. Poza przejmowaniem cudzych zamków, tryb PvP zaoferuje również mecze rankingowe w systemie arenowym, rozgrywane na przeznaczonych do tego celu mapach. [opis dystrybutora]

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Mayim Bialik

Mayim Bialik

ur. 1975, kończy 44 lat

Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

ur. 1970, kończy 49 lat

Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

ur. 1988, kończy 31 lat

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

ur. 1978, kończy 41 lat

Bill Nighy

Bill Nighy

ur. 1949, kończy 70 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV