Royal Quest (2012)

Royal Quest

Fabuła "Royal Quest", osadzona w przepełnionym magią i technologią świecie Aura, opowiada historię zmagań Rolanda, władcy królestwa Elenii z Czarnymi Alchemikami, walczącymi o kontrolę nad drogocenną rudą minerału Elenium. Na pomoc królowi przybywają bohaterowie z najdalszych zakamarków Aury, zwabieni wizją zdobycia na własność ziem, tytułów i zamków. W trakcie swoich przygód stawią czoła ludziom i stworzeniom czającym się w półmroku gęstych puszcz, wśród pustynnych wydm i w wilgotnych, zatęchłych lochach. Fantastyczny świat "Royal Quest" zawiera kilkadziesiąt unikatowych lokacji, zapewniając graczom setki godzin zabawy.

"Royal Quest" pozwoli wybrać jedną z czterech klas postaci - Szermierza, Maga, Strzelca i Złodzieja. Każda z nich dzieli się na dwie specjalizacje, posiadające unikalne cechy. Szermierz na przykład może rozwinąć się w bogobojnego Krzyżowca, potrafiącego leczyć siebie i towarzyszy broni, lub w Rycerza Ciemności, wykorzystującego cierpienia swoich wrogów do zadawania kolejnych dewastujących ciosów.

Jednym z ekscytujących elementów rozgrywki będzie możliwość zdobywania i zasiedlania zamków. Mniejsze z nich, otoczone przytulnym ogrodem, nadadzą się nawet dla pary przyjaciół, podczas gry wielkie twierdze mieszczące całe gildie mogą zostać rozbudowane między innymi o przynoszące właścicielom dochód kopalnie złota. Poza przejmowaniem cudzych zamków, tryb PvP zaoferuje również mecze rankingowe w systemie arenowym, rozgrywane na przeznaczonych do tego celu mapach. [opis dystrybutora]

 • Premiera (Świat)

  3 kwietnia 2012
 • Premiera (Polska)

  15 lutego 2014
 • Gatunek:

  Gra MMO, RPG
 • Platforma:

  PC
 • Wydawca:

  Polska: Cenega Świat: 1C

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV