Konkurs zakończył się 01.12.2010 o godz. 01:00.

Harry Potter i Insygnia Śmierci – konkurs!

Premiera filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 już za nami. Wraz z nią miała miejsce premiera oryginalnej ścieżki dźwiękowej Alexandra Desplate'a, otrzymująca bardzo pozytywne recenzje od krytyków na całym świecie. Dzięki uprzejmości wytwórni Sony Music Polska, wraz z portalem Hatak.pl mamy do rozdania dwa krążki właśnie z tą muzyką. Tradycyjnie zatem zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania są dwie kopie tegoż soundtracku. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Poprzedni konkurs związany z muzycznym światem Harry'ego Pottera polegał na zgadywaniu sampli i przyporządkowaniu ich poszczególnym odsłonom filmu. Tym razem chcielibyśmy rozbujać Waszą wyobraźnię. Kierujemy zatem pytanie:

Która ścieżka dźwiękowa z serii Harry Potter najbardziej przypadła Ci do gustu? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Macie zatem szerokie pole do popisu, Drodzy Czytelnicy. Możecie zabawić się w recenzentów, felietonistów, choć z drugiej strony krótka, ale treściwa odpowiedź również może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Zgłoszenia wysyłać należy na skrzynkę [email protected] do 10 grudnia włącznie. W tytule wiadomości wpisujemy "Harry Potter - konkurs". Życzymy zatem owocnego pisania i czekamy na zgłoszenia!

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Paul Rudd

Paul Rudd

ur. 1969, kończy 51 lat

Michael Rooker

Michael Rooker

ur. 1955, kończy 65 lat

Billy Dee Williams

Billy Dee Williams

ur. 1937, kończy 83 lat

Peyton List

Peyton List

ur. 1998, kończy 22 lat

Sofia Boutella

Sofia Boutella

ur. 1982, kończy 38 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV