Przeczytaj w weekend

Tęcza sześć (1998)

Rainbow Six

Tęcza sześć

Terroryzm to najpoważniejsze zagrożenie współczesnego świata. Aby je zwalczyć, zostaje powołana do życia supertajna międzynarodowa jednostka antyterrorystyczna o nazwie Tęcza, w skład której wchodzą przedstawiciele jednostek specjalnych państw NATO. Głównym dowódcą zostaje John Clark, znany z wcześniejszych książek Toma Clancy’ego, doskonały agent i wykwalifikowany komandos. Dowódcą jednej z grup szturmowych jest Domingo Chavez, w cywilu zięć Clarka. Tuż po uformowaniu oddziałów Tęczy światem wstrząsa seria krwawych zamachów. Czy to seria przypadkowych działań, czy zaplanowany atak na demokrację? Komu może zależeć na wytworzeniu atmosfery paniki? Okazuje się, że z pozoru przypadkowe akty terroru są wyreżyserowane, a stawką w grze jest życie całej planety. Niebywały plan ma na celu unicestwienie milionów istnień ludzkich. Przeludniona planeta odetchnie, odrodzą się zanikające gatunki zwierząt, na amerykańskich preriach na nowo pojawią się bizony. Witajcie w utopii szalonych ekologów – o ile przeżyjecie atak Sziwy... [opis wydawcy]

 • Premiera (Świat)

  11 sierpnia 1998
 • Premiera (Polska)

  9 listopada 2011
 • Polskie tłumaczenie

  Krzysztof Sokołowski , Andrzej Zieliński
 • Liczba stron

  720
 • Autor:

  Tom Clancy
 • Gatunek:

  Thriller, Sensacja
 • Wydawca:

  Polska: Buchmann

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV