Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska
 • Data urodzenia:

  16 lutego 1962 (57)
 • Miejsce urodzenia:

  Łódź
 • Narodowość:

  Polka
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Grażyna Błęcka-Kolska występowała w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie po ukończeniu szkoły aktorskiej. Na ekranie zadebiutowała w 1948 roku kreacją narzeczonej Urbanka w miniserialu Rozalka Olaboga. Większą popularność zdobyła dzięki roli Katarzyny Solskiej w komediach filmowych: Kogel-mogel (1988) i Galimatias, czyli kogel-mogel II (1989) Romana Załuskiego.

W obsadzie (16)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV