Marina de Tavira

Marina de Tavira
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1973 (45)
 • Miejsce urodzenia:

  Mexico City , Meksyk
 • Narodowość:

  Meksykańska
 • Zawód:

  aktorka
 • Bio:

  Urodziła się w 1974 roku. Studiowała aktorstwo w La Casa del Teatro w Plaza de la Conchita w Coyoacán . Studiowała także w Theatre Studies Center i San Cayetano Theatrical Training Center. Jest wnuczką Lorenzo Servitje, właściciela Grupo Bimbo . Jej ojciec został zamordowany kilka lat temu; sprawa nigdy nie została wyjaśniona. Prowadzi zajęcia aktorskie w swojej macierzystej uczelni La casa del teatro na Plaza de la Conchita.

W obsadzie (4)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV