Toby Stephens

Toby Stephens
  • Data urodzenia:

    21 kwietnia 1969 (50)
  • Bio:

    Toby Stephens ukończył London Academy of Music and Dramatic Art. Karierę aktorską rozpoczął występami na deskach teatrów m.in. Playhouse oraz Royal Shakespeare Company.

    Debiutował w 1992 roku rolą Otello w filmie pt.: Orlando. Większą popularność zdobył dzięki kreacji postaci księcia Orsino w produkcji pt.: Wieczór Trzech Króli. Grywał również w serialach, m.in wcielił się w rolę Edwarda Fairfaxa Rochestera w Jane Eyre.

W obsadzie (14)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV