Przeczytaj w weekend

8 dni (2019-2019)

8 Tage

8 dni

Pozostało osiem dni. Meteor o szerokości 40 kilometrów leci w kierunku Ziemi z prędkością 30 000 kilometrów na godzinę. Przewiduje się, że uderzy w sam środek Europy. Szacowana szansa na przeżycie zamieszkałej rejon ludności: zero. Stany Zjednoczone próbują zmienić kurs meteorytu za pomocą broni jądrowej. Ich działania nie przynoszą jednak zamierzonego efektu. Cała Europa pogrąża się chaosie... Osiem dni opowiada historię świata, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Nagle ludzie mogą robić, co zechcą - uprawiać dziki seks bez zabezpieczenia, próbować wszelkich narkotyków, robić zakupy bez pieniędzy, żyć bez pracy i kochać bez konsekwencji. Na końcu liczy się już tylko jedno. Właśnie wtedy możemy zadać sobie pytanie co jest dla nas naprawdę ważne w ostatnich dniach i godzinach? Reżyserami tej śmiałej produkcji są Stefan Ruzowitzky (Fałszerze) oraz Michael Krummenacher (Heimatland). W obsadzie znaleźli się David Bredin (Operacja Anthropoid), Luc Feit (Ciemna strona księżyca), Luisa-Céline Gaffron (Looping), Christiane Paul (Nasze matki, nasi ojcowie) oraz Mark Waschke (Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny).

Trailery i materiały wideo

8 Tage - trailer

Sezony

Sezon 1

  1. Panic (1 marca 2019)
  2. Trennung (1 marca 2019)
  3. Glaube (8 marca 2019)
  4. Hoffnung (8 marca 2019)
  5. Krieg (15 marca 2019)
  6. Verzweiflung (15 marca 2019)
  7. Absolution (22 marca 2019)
  8. Frieden (22 marca 2019)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV