Przeczytaj w weekend

Seriale na marzec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

W marcu każdy widz seriali znajdzie coś dla siebie, nieważne, czy lubi mroczne thrillery, zabawne komedie, czy interesujące produkcje science fiction. W tym miesiącu swoją premierę będzie miał nowy serial Amazon Prime Video, Hanna oparty na popularnym filmie akcji Joe Wrighta z 2011 roku. Ponadto zadebiutuje 2. sezon produkcji American Gods oraz What We Do in the Shadows, serialowa wersja popularnego horroru komediowego z 2015 roku w reżyserii Taiki Waititiego.

NOWE SERIALE - MARZEC 2019

The Widow

Ośmioodcinkowy serial Amazona i ITV, którego autorami są Harry i Jack Williams, twórcy serialu The Missing z 2014 roku. Główną bohaterką jest Georgia Wells, która odcięła się od poprzedniego życia po śmierci swojego męża. Gdy dowiaduje się, że jej mąż jednak żyje, decyduje się wrócić i stawić czoło światu. Chce poznać prawdę o swojej przeszłości. W roli głównej Kate Beckinsale.

Premiera w Polsce 1 marca.

After Life

Nowy serial komediowy Netflixa, którego twórcą i głównym aktorem jest Ricky Gervais. Historia w serialu zainspirowana została doświadczeniami aktora - głównym bohaterem produkcji jest Tony, człowiek, którego życie z pozoru jest doskonałe. Jednak po śmierci swojej żony, Tony zmienia się. Zwalcza początkowe załamanie i myśli samobójcze i postanawia żyć tak długo, by ukarać świat za wszystko, co złe. Mówi i robi to, co mu się podoba, bez zważania na kogokolwiek.

Premiera w Polsce 8 marca.

Made in Heaven

Serial Amazon Prime Video opowiada o parze, która planuje wesela dla bogatych i zwariowanych przedstawicieli społeczeństwa w Indiach.

Premiera w Polsce 9 marca.

Now Apocalypse

Serial opowiada o Ulyssesie i jego przyjaciołach, żyjących w dziwnym i równocześnie oszałamiającym Los Angeles. Każdy z bohaterów ma inne cele w życiu związane z miłością, sławą i seksem. Ulysses pomiędzy kolejnymi, codziennymi problemami zaczyna zastanawiać się czy jest świadkiem jakiejś tajemniczej konspiracji, czy po prostu to jego urojenia po narkotykach.

Premiera 10 marca.

Love, Death & Robots

Nowy serial animowany od Netflixa dla dorosłych tworzony w formacie antologii, czyli każdy odcinek to odrębna zamknięta historia. Autorami projektu oraz jego producentami są David Fincher oraz Tim Miller. Panowie zebrali animatorów z całego świata, by stworzyć historie dla widzów dorosłych.

Serial będzie składać się z 18 odcinków stworzonych w totalnie różnych od siebie stylach animacji. Nie zabraknie tradycyjnego stylu 2D oraz fotorealistycznej animacji komputerowej. Odcinki będą też osadzone w różnych gatunkach: science fiction, fantasy, horrorze i komedii.

Premiera w Polsce 15 marca.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV