Repertuar kin Nowość Program TV

Seriale na marzec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

W marcu każdy widz seriali znajdzie coś dla siebie, nieważne, czy lubi mroczne thrillery, zabawne komedie, czy interesujące produkcje science fiction. W tym miesiącu swoją premierę będzie miał nowy serial Amazon Prime Video, Hanna oparty na popularnym filmie akcji Joe Wrighta z 2011 roku. Ponadto zadebiutuje 2. sezon produkcji Amerykańscy Bogowie oraz Co robimy w ukryciu, serialowa wersja popularnego horroru komediowego z 2015 roku w reżyserii Taiki Waititiego.

NOWE SERIALE – MARZEC 2019

Wdowa

Ośmioodcinkowy serial Amazona i ITV, którego autorami są Harry i Jack Williams, twórcy serialu Zaginiony z 2014 roku. Główną bohaterką jest Georgia Wells, która odcięła się od poprzedniego życia po śmierci swojego męża. Gdy dowiaduje się, że jej mąż jednak żyje, decyduje się wrócić i stawić czoło światu. Chce poznać prawdę o swojej przeszłości. W roli głównej Kate Beckinsale.

Premiera w Polsce 1 marca.

After Life

Nowy serial komediowy Netflixa, którego twórcą i głównym aktorem jest Ricky Gervais. Historia w serialu zainspirowana została doświadczeniami aktora – głównym bohaterem produkcji jest Tony, człowiek, którego życie z pozoru jest doskonałe. Jednak po śmierci swojej żony, Tony zmienia się. Zwalcza początkowe załamanie i myśli samobójcze i postanawia żyć tak długo, by ukarać świat za wszystko, co złe. Mówi i robi to, co mu się podoba, bez zważania na kogokolwiek.

Premiera w Polsce 8 marca.

Made in Heaven

Serial Amazon Prime Video opowiada o parze, która planuje wesela dla bogatych i zwariowanych przedstawicieli społeczeństwa w Indiach.

Premiera w Polsce 9 marca.

Now Apocalypse

Serial opowiada o Ulyssesie i jego przyjaciołach, żyjących w dziwnym i równocześnie oszałamiającym Los Angeles. Każdy z bohaterów ma inne cele w życiu związane z miłością, sławą i seksem. Ulysses pomiędzy kolejnymi, codziennymi problemami zaczyna zastanawiać się czy jest świadkiem jakiejś tajemniczej konspiracji, czy po prostu to jego urojenia po narkotykach.

Premiera 10 marca.

Miłość, Śmierć i Roboty

Nowy serial animowany od Netflixa dla dorosłych tworzony w formacie antologii, czyli każdy odcinek to odrębna zamknięta historia. Autorami projektu oraz jego producentami są David Fincher oraz Tim Miller. Panowie zebrali animatorów z całego świata, by stworzyć historie dla widzów dorosłych.

Serial będzie składać się z 18 odcinków stworzonych w totalnie różnych od siebie stylach animacji. Nie zabraknie tradycyjnego stylu 2D oraz fotorealistycznej animacji komputerowej. Odcinki będą też osadzone w różnych gatunkach: science fiction, fantasy, horrorze i komedii.

Premiera w Polsce 15 marca.

Źródło: zdjęcie główne: FX
Strony: 123456
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – oficjalne plakaty…

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Michał Kujawiński
-

Właściciele serwisu Kinomaniak.tv otrzymali wyroki w…

Na portalu Wyborcza.pl pojawiły się informacje dotyczące wyroku, który otrzymali twórcy serwisu z pirackimi treściami,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.