Ad Vitam (2018-2019)

Ad Vitam

W świecie, w którym ludzie są już nieśmiertelni, zostają odkryte zwłoki nastolatków. Młodzi ludzie popełnili samobóstwo. Policjant Darius prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Trailery i materiały wideo

Ad Vitam - trailer

Sezony

Sezon 1

  1. Episode 1 (8 listopada 2018)
  2. Episode 2 (8 listopada 2018)
  3. Episode 3 (15 listopada 2018)
  4. Episode 4 (15 listopada 2018)
  5. Episode 5 (22 listopada 2018)
  6. Episode 6 (22 listopada 2018)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV