Karczma Jamajka (2014-2019)

Jamaica Inn

Karczma Jamajka

Serial jest oparty na powieści Daphne Du Maurier. Młoda kobieta wprowadza się do domu swojego wujostwa i wkrótce podejrzane zdarzenia w nowym miejscu zamieszkania.

Trailery i materiały wideo

Jamaica Inn - zwiastun

Sezony

Sezon 1

  1. Episode 1 (21 kwietnia 2014)
  2. Episode 2 (22 kwietnia 2014)
  3. Episode 3 (23 kwietnia 2014)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV