Shoot the Messenger (2016-2019)

Shoot the Messenger

Młoda dziennikarka prowadzi swoją pierwszą sprawę związaną z morderstwem. Kobieta wikła się w sieć miejskich gangów, klasy politycznej, korporacyjnych potentatów i policji.    

Trailery i materiały wideo

Shoot the Messenger- trailer

Sezony

Sezon 1

  1. Beginner’s Luck (10 października 2016)
  2. There Will Be Blood (17 października 2016)
  3. I Shall Be Released (24 października 2016)
  4. Careful What You Pray For (31 października 2016)
  5. Strange Bedfellows (14 listopada 2016)
  6. News Travels Fast (21 listopada 2016)
  7. Darkness Comes to Light (28 listopada 2016)
  8. Full Circle (5 grudnia 2016)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV