Przeczytaj w weekend

This Close (2018-2019)

This Close

Serial skupia się na relacji pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi Kate, którzy niedawno się zaręczyli, oraz Michaelu, który stara się rozpocząć nowe życie po rozstaniu z narzeczoną.

 • Premiera (Świat):

  14 lutego 2018
 • Kraj produkcji:

  USA
 • Czas trwania:

  30 min.
 • Gatunek:

  Komedia, Dramat

Sezony

Sezon 1

 1. Like I Always Wanted (14 lutego 2018)
 2. Who We Are (14 lutego 2018)
 3. Night and Day (22 lutego 2018)
 4. The Chances (1 marca 2018)
 5. The Way We Were (8 marca 2018)
 6. What Happened to Us (15 marca 2018)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV