Steven Spielberg

Steven Spielberg
 • Data urodzenia:

  18 grudnia 1946 (72)
 • Miejsce urodzenia:

  Cincinatti, Ohio, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  171 cm
 • Zawód:

  Producent, reżyser, scenarzysta
 • Bio:

  Steven Spielberg edukował się w Szkole Hebrajskiej w Haddon Township w New Jersey. Jest absolwentem Saratoga High School oraz studiował na Uniwersytecie Stanowym w Kalifornii. Jego debiutem reżyserskim na dużym ekranie był film pt.: Sugarland Express. Jest znany z produkcji science fiction takich jak Bliskie spotkania trzeciego stopniaPoszukiwacze zaginionej Arki. Otrzymał Oscary za reżyserię filmów Lista Schindlera oraz Szeregowiec Ryan. Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu oraz posiada tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W obsadzie (32)

Scenariusze (3)

Twórczość (1)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV