Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #Alita: Battle Angel

Adam Siennica
-

Box Office: Alita: Battle Angel wygrywa ze słabym wynikiem

Alita: Battle Angel w końcu trafiła na ekrany kin. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że film będzie komercyjną klapą w box office.

-

Alita: Battle Angel – Cameron zbudował protezy postaci dla...

Cameron namówił firmę Open Bionics do skonstruowania bionicznej protez rąk dla 13-letniej dziewczynki, które wyglądają jak ręce Ality z najnowszego filmu 20th Century Fox.

-
Adam Siennica
-

Alita: Battle Angel – sequel jest możliwy? James Cameron...

Alita: Battle Angel to hollywoodzka superprodukcja, która wchodzi na ekrany światowe w lutym 2019 roku. Jej scenarzystą i producent jest James Cameron, który obecnie udziela…

-

Alita: Battle Angel – oto spot z Super Bowl. Nowe sceny i...

Alita: Battle Angel to nadchodzące widowisko studia Fox. Zobaczcie spot Super Bowl, w którym widzimy nowe sceny.

-

Alita: Battle Angel będzie klapą w box office? Kiepskie prognozy

Alita: Battle Angel to nowy film Roberta Rodrigueza i Jamesa Camerona, który w tym miesiącu wejdzie na ekrany kin. Niestety prognozy box office wskazują na…

-

Nowe filmy na luty 2019. Premiery kinowe w Polsce

W lutym czeka nas wiele ciekawych premier kinowych. Co warto obejrzeć na wielkich ekranach? Sprawdźcie nasze propozycje.

-

Alita: Battle Angel – nowy klip z produkcji. Bohaterka...

Alita: Battle Angel to film oparty na słynnej mandze autorstwa Yukito Kishiro. W sieci pojawił się nowy klip z produkcji.

-

Alita: Battle Angel – Dua Lipa nagrała piosenkę do filmu....

Alita: Battle Angel to film oparty na słynnej mandze autorstwa Yukito Kishiro. W sieci pojawił się utwór promujący widowisko.

-

Alita: Battle Angel – twórcy efektów specjalnych w The...

Alita: Battle Angel to film oparty na słynnej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jak się okazuje pomimo sporej ilości CGI w filmie pojawią się również praktyczne…

naEKRANIE
-

Plakaty filmowe 2019 – galeria na styczeń 2019

Plakaty filmowe 2019 to nasz okresowy zbiór najnowszych plakatów promujących filmy i seriale. Oto grafiki ze stycznia 2019 roku.

-

Alita: Battle Angel – plakaty z bohaterami widowiskowej...

Do sieci trafiły nowe materiały promujące film Alita: Battle Angel. Jest to widowisko oparte o mangę, a reżyserem jest Robert Rodriguez.