Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #cancel

Marcin Rączka
-

Limitless – co dalej z serialem?

Od kilku dni CBS TV Studios stara się znaleźć nowy dom dla serialu Limitless. Rozmowy są trudne, a chętnych niewielu. Czy jest szansa na 2.…

Marcin Rączka
-

Dlaczego seriale Castle i Nashville zostały anulowane?

Channing Dungey - nowa szefowa telewizji ABC - tłumaczyła się przed dziennikarzami, dlaczego zdecydowała się na wyrzucenie z ramówki seriali Castle i Nashville.

Marcin Rączka
-

Nie będzie 3. sezonu Agentki Carter?

Wiele wskazuje na to, że telewizja ABC nie zdecyduje się na zamówienie 3. sezonu serialu Agentka Carter. Coraz więcej wątpliwości pojawia się też przy 1.…

Marcin Rączka
10 -

Bliskość – koniec serialu HBO

Telewizja HBO postanowiła anulować po wyprodukowaniu 2. sezonów komediodramat Bliskość, który tworzony był przez braci Duplass.

Marcin Rączka
-

Of Kings and Prophets anulowany po 2. odcinkach

To chyba najszybsze anulowanie serialu w tym sezonie. Produkcja Of Kings and Prophets wylatuje z ramówki ABC po zaledwie 2 tygodniach.

Marcin Rączka
-

Stacja HBO rezygnuje z serialu Codes of Conduct

Telewizja HBO postanowiła anulować produkcję miniserialu dramatycznego Codes of Conduct. Projekt Steve'a McQueena miał być jednym z hitów ramówki.

Marcin Rączka
-

Żona idealna – ogłoszono koniec serialu

Potwierdziły się wcześniejsze plotki i niejasne wypowiedzi aktorów oraz producentów. Serial Żona idealna zostanie zakończony tej wiosny, co oficjalnie potwierdziła telewizja CBS.

Marcin Rączka
-

Titans – dlaczego nie będzie serialu o superbohaterach?

Dzień po oficjalnym ogłoszeniu, że serial Titans nie powstanie, władze telewizji TNT ujawniły powody, dla których projekt wyrzucony został do kosza.

Marcin Rączka
-

Castle – czy serial zostanie anulowany?

Amerykańskie media coraz częściej zauważają, że serial Castle może zostać zakończony w maju 2016 roku. Czy twórcy szykują się do finału całej produkcji?

Marcin Rączka
-

Neil Patrick Harris wyrzucony z ramówki NBC

Telewizja NBC postanowiła wyrzucić z ramówki program rozrywkowy Best Time Ever with Neil Patrick Harris, który prowadził aktor świetnie znany z występów w sitcomie Jak…

Marcin Rączka
-

Maski szpiega, Agent X i Public Morals anulowane przez TNT

Telewizja TNT czyści swoją ramówkę z przeciętnych seriali, które nie gromadzą przed telewizorami zbyt dużej liczby widzów. Anulowano właśnie 3 seriale: Maski szpiega, Agent X…

Marcin Rączka
16 -

Oto popularne i lubiane seriale, które mogą zostać anulowane

Portal TV Line przygotował listę 8 popularnych produkcji, które są poważnie zagrożone zakończeniem produkcji. O jakie seriale chodzi?