BH90210, neXt, Prodigal Son i inne. Zwiastun nowych seriali stacji FOX

Stacja FOX opublikowała zwiastuny seriali, które zadebiutują w sezonie 2019/2020. Wśród nich nowe Beverly Hills, 90210 z obsadą oryginału, kryminały, produkcja zahaczająca o sf oraz komedie.

Stacja FOX opublikowała zwiastuny seriali, które zadebiutują w sezonie 2019/2020. Wśród nich nowe Beverly Hills, 90210 z obsadą oryginału, kryminały, produkcja zahaczająca o sf oraz komedie.

BH90210 to oficjalny tytuł nowego serialu z gwiazdami Beverly Hills, 90210. Jest to fikcyjna historia, w której aktorzy kultowej produkcji są ukazani w krzywym zwierciadle, jak próbują stworzyć reboot swojego hitu. Zwiastun przypomina utwór z czołówki oryginału. Sezon ma mieć 6 odcinków.

W obsadzie są Jason Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green i Tori Spelling.

neXt to serial o sztucznej inteligencji, która zagraża światu. W obsadzie są John Slattery, Fernanda Andrade, Michael Mosley, Jason Butler Harner, Eve Harlow, Aaron Moten, Gerardo Celasco, Elizabeth Cappuccino i Evan Whitten.

Not Just Me to opowieść o jedynaczce, której ojciec jest lekarzem i ekspertem ds. płodności. Nieoczekiwanie wyjawił, że używał własnej spermy do poczęcia setki dzieci, w tym dwóch sióstr bohaterki.

W obsadzie są Brittany Snow, Megalyn Echikunwoke, Emily Osment, Mustafa Elzein, Mo McRae, Victoria Cartagena i Timothy Hutton.

Deputy to współczesna historia utrzymana w klimacie westernu. Kiedy szeryf hrabstwa Los Angeles umiera, prace dostaje człowiek, który chętniej pobije bandytę, niż będzie zajmować się biurokracją i polityką. W obsadzie są Stephen Dorff, Yara Martinez, Brian Van Holt, Siena Goines, Bex Taylor-Klaus, Shane Paul McGhie i Mark Moses.

Prodigal Son to historia o człowieku, który wie jak myślą mordercy. Malcolm Bright to błyskotliwy psycholog kryminalny, którego ojcem jest niesławny seryjny morderca zwany Chirurgiem. Bohater rozwiązuje sprawy kryminalne dla NYPD, jednocześnie próbuje radzić sobie z problemami rodzinnymi.

W obsadzie są Tom Payne, Michael Sheen, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts i Keiko Agena.

Filthy Rich to gotycki dramat o silnych kobietach. Kiedy bogaty prezes chrześcijańskiej telewizji umiera w katastrofie lotniczej, jego rodzina odkrywa, że w testamencie zawarł swoje nieślubne dzieci. Za sterami stoi Tate Taylor, znany z filmu Służące. W obsadzie są Kim Cattrall, Gerald McRaney, Aubrey Dollar, Corey Cott, Benjamin Aguilar, Mark L. Young, Melia Kreiling, Steve Harris, David Denman, Paul Luke Thomas i Olivia Macklin.

Outmatched to serial komediowy o rodzicach dzieci, które są uznawane za geniuszy. W obsadzie są Jason Biggs, Maggie Lawson, Conor Kalopsis, Ashley Boettcher, Jack Stanton, Oakley Bull i Tisha Campbell-Martin.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV