Rory McCann

Rory McCann
 • Data urodzenia:

  24 kwietnia 1969 (50)
 • Miejsce urodzenia:

  Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  198 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Rory McCann przed karierą aktorską, studiował w Scottish School of Forestry. Pracował jako malarz, ogrodnik oraz stolarz. Zagrał w reklamie płatków śniadaniowych.

  Debiutował w 1999 roku rolą w filmie pt.: Nazwij to snem. Większą popularność przyniosła mu kreacja postaci w serialu pt.: The Book Group, za którą został uhonorowany nagrodą BAFTA.

W obsadzie (9)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV