Brie Larson "dusi" Gal Gadot - zdjęcie gwiazd ma wymowny podpis

Gal Gadot zamieściła w sieci zdjęcie, na którym towarzyszy jej Brie Larson - fotografia zawiera wymowny dla fanów komiksów podpis.

Gal Gadot zamieściła w sieci zdjęcie, na którym towarzyszy jej Brie Larson - fotografia zawiera wymowny dla fanów komiksów podpis.

Choć rywalizacja Marvela i DC od lat jest jedną z najważniejszych popkulturowych "świętych wojen", fani obu komiksowych gigantów doskonale wiedzą, że jedni potrzebują drugich i odwrotnie - nie chodzi tu tylko o profity finansowe, ale również o wzajemne napędzanie koniunktury na produkcje superbohaterskie. Jednym z przejawów takiego podejścia jest zjawisko, które miłośnikom popkultury towarzyszy od blisko roku, a w ramach którego porównywane są filmy Wonder Woman i Kapitan Marvel. Przypomnijmy, że to pierwsze obrazy w obrębie DCEU i MCU, których samodzielnymi bohaterkami są postacie kobiece. 

Składa się jednak tak, że od wielu miesięcy odtwórczynie tytułowych ról, Gal Gadot i Brie Larson, okazują sobie szacunek i wzajemnie się wspierają. Ekranowa Amazonka postanowiła teraz na swoim koncie na Instagramie zamieścić ich wspólne fotografie zza kulis tegorocznych Oscarów, na których co prawda Larson "dusi" Gadot, ale w ramach humorystycznego zabiegu; bardziej wymowny jest znajdujący się pod zdjęciami podpis "Czyń miłość, nie wojnę". Spójrzcie sami:

Wonder Woman 1984 wejdzie na ekrany kin 5 czerwca. Data premiery Kapitan Marvel 2 nie została jeszcze ustalona. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Instagram/Gal Gadot

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV