Spin-off „Breaking Bad” z zielonym światłem

Stacja AMC podpisuje umowę licencyjną i daje zielone światło na spin-off serialu Breaking Bad opowiadający o Saulu Goodmanie. 

Stacja AMC podpisuje umowę licencyjną i daje zielone światło na spin-off serialu Breaking Bad opowiadający o Saulu Goodmanie. 

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  better call saul 

Tytuł roboczy spin-offu brzmi "Better Call Saul", czyli dokładnie tak, jak debiutancki odcinek postaci z 2. sezonu. Prace nad nim trwały od miesięcy, podczas gdy stacja AMC negocjowała z Sony Pictures TV umowę licencyjną, którą właśnie teraz podpisali. Stąd też zielone światło na dalsze kroki realizacji projektu. 

Za tę produkcję będzie odpowiadać Vince Gilligan, twórca Breaking Bad, oraz Peter Gould, który wymyślił postać Goodmana. Mówi się, że zamówienie na sezon jest formalnością. Gdy tylko Gilligan, Gould oraz Bob Odenkirk podpiszą kontrakty, serial ma dostać pierwszy sezon. Każdy odcinek będzie trwać standardową godzinę, a nie jak donosiły niektóre plotki 30 minut w stylu serialu komediowego.

Produkcja ma być prequelem i będzie opowiadać o ewolucji Saula Goodmana zanim jeszcze poznał Walta. Swego czasu twórcy opowiadali, że narracja będzie utrzymana w tym samym stylu co w Breaking Bad, ale jednocześnie będą chcieli opowiadać historię w świeży, nowy sposób. Obiecują bardzo unikalny ton serialu i sami nazywają ten projekt eksperymentem, podobnie jak Breaking Bad.

Emisja finałowego odcinka Breaking Bad zaplanowana jest na 29 września.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV