Superman & Lois - ogłoszenia castingowe zdradzają dwie ważne postacie w serialu

W sieci pojawiły się informacje dotyczące castingu do serialu Superman & Lois.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące castingu do serialu Superman & Lois.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Superman & Lois to kolejny projekt serialowy przygotowywany przez The CW, który wejdzie w skład Arrowverse. Produkcja opowie oczywiście o losach tytułowych postaci, które w uniwersum grają odpowiednio Tyler Hoechlin oraz Elizabeth Tulloch. W sieci pojawiły się dwa ogłoszenia zamieszczone przez reżysera castingów Davida Rapaporta. Możemy w nich przeczytać, że do nowej produkcji poszukiwani są dwaj chłopcy w wieku 13-16 lat. Poniżej możecie przeczytać pełne opisy danych postaci, które na potrzeby castingu do Superman & Lois zostały nazwane Ethan i Matthew.

  • Ethan - 14-letni chłopiec. Jest opisany jako młody Leonardo DiCaprio, który ma wrodzony mrok w sobie. Ethan jest niezwykle inteligentny, ale jego temperament i lęk społeczny ograniczają jego interakcje z ludźmi, w związku z czym spędza większość wolnego czasu grając w gry wideo
  • Matthew - 14-letni chłopiec. Jest na dobrej drodze, aby stać się wzorem do naśladowania. Skromny i życzliwy z zadziornym charakterem. Sportowiec uprawiający trzy dyscypliny, po którego już zgłaszają się przedstawiciele uczelni wyższych i łowcy talentów.

Mówi się, że te opisy mogą pasować do postaci Jonathana Kenta znanego również jako Superboy oraz do Damiana Wayne'a, który w komiksach jest synem Batmana i kolejnym Robinem.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV