Dwie spłukane dziewczyny (sezon 2, epizod 24)

And the Window of Opportunity (2013)

Dwie spłukane dziewczyny

Najnowsza recenzja redakcji

Odcinek numer 24 nie jest najlepszym sezonu, ale trzyma poziom. Obyło się bez fajerwerków, jednak nie ma co się dziwić, kiedy najcięższe działa zostały wytoczone w połowie sezonu. Obawiałem się, że po założeniu biznesu, a potem zamknięciu go, zabraknie pomysłów na resztę - na szczęście twórcy pozytywnie mnie zaskoczyli i znaleźli doskonałe rozwiązanie tego problemu. Zakończenie odcinka jest bardzo satysfakcjonujące i stwarza nowe szanse godzenia pracy kelnerek ze sprzedażą babeczek.

Cała historia poświęcona jest nowym możliwościom i widać to zarówno w wątku Hana, jak i Sophie, Olega oraz oczywiście głównych bohaterek. Największe zmiany mogą czekać tę pierwszą osobę, gdyż postać inspektorki sanepidu jest bardzo ciekawa i może nieźle namieszać w życiu małego Azjaty. Oby nie porzucono całkowicie tego wątku, bo zakochany Han albo i Han będący obiektem westchnień to całkiem ciekawy pomysł. Sophie i Oleg oraz ich zawirowania w życiu to nic nowego, ale widać, jak ta para do siebie pasuje. O głównych bohaterkach nie ma co wspominać; powrót głównego wątku to strzał w dziesiątkę.

©2013 CBS

Humor utrzymał swój stały poziom: było trochę nawiązań do polskich korzeni Sophie, kilka seksistowskich uwag, czyli to, do czego fani serialu są przyzwyczajeni. Nie ma jednak co ukrywać, że serial "ciągną" trzy osoby: Max, Han oraz Sophie. Są to najbarwniejsze postacie produkcji i nawet Beth Behrs w roli Caroline, choć czuje się coraz lepiej w skórze swojej bohaterki, nie jest w stanie przyćmić wspomnianego trio.

Z finału sezonu uszło trochę powietrza. Fantastyczny koniec otwiera nowe możliwości, które mogą stanowić fundamenty dla kolejnej serii. Chociaż nie był to najlepszy odcinek, serial jednak się rozkręca i ma do zaoferowania kilka dobrych gagów oraz żartów sytuacyjnych.

Sezony

Sezon 1

Sezon 2

Sezon 3

Sezon 4

Sezon 5

Sezon 6

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV