Przeczytaj w weekend

Game of Thrones – Season 1 – The Sword in the Darkness (2015)

Game of Thrones – Season 1 – The Sword in the Darkness

"The Sword in the Darkness" to 3. odcinek sześcioczęściowej gry osadzonej w świecie przełomowego serialu telewizyjnego HBO. Ta nowa historia opowiada o rodzie Forresterów, szlacheckiej rodzinie pochodzącej z północy Westeros, lojalnej rodowi Starków z Winterfell. Zamieszani w wydarzenia otaczające Wojnę Pięciu Królów znajdują się w wirze krwawej walki, zemsty, intrygi i horroru walcząc o przetrwanie, gdy siedem królestw rozdziera się na strzępy. Przyjmiesz rolę różnych członków rodziny Forresterów i zdecydujesz o ich losie poprzez swoje wybory twoje działania i decyzje zmienią historię wokół. • Opracowana przez twórców nagradzanej serii Telltale Games – "The Walking Dead" i "The Wolf Among Us" • Poznaj i współdziałaj z postaciami popularnego serialu telewizyjnego HBO • Odwiedź Królewską Przystań, Mur i inne znane miejsca • Sprawdź jakie to uczucie grać w Grę o tron, gdzie wygrywasz… lub umierasz [opis dystrybutora]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV