Konkurs zakończył się 31.05.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Cari Mora: wygraj nową powieść twórcy Hannibala Lectera!

Cari Mora - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Thomasa Harrisa, autora Milczenia owiec. W naszym konkursie możecie zdobyć swój egzemplarz!

Cari Mora - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Thomasa Harrisa, autora Milczenia owiec. W naszym konkursie możecie zdobyć swój egzemplarz!

Thomas Harris znany jest przede wszystkim dzięki serii powieści o kanibalu-mordercy Hannibalu Lecterze. Milczenie owiec oraz kolejne książki o tej postaci zapewniły mu rozgłos, ale w zeszłym dziesięcioleciu zamilkł pisarsko. Dopiero teraz, po kilkunastu latach, doczekaliśmy się jego nowej powieści.

Cari Mora ukazała się 21 maja nakładem wydawnictwa Agora. Tym razem bohaterem nie jest słynny kanibal, ale fani twórczości Harrisa nie muszą się martwić: tu także otrzymamy wyraziste postaci, potwory w ludzkiej skórze i trzymającą w napięciu akcję.

Poniżej opis oraz okładka powieści Cari Mora:

Cari Mora - okładkaŹródło: Agora
Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi targany chorymi namiętnościami Hans-Peter Schneider – człowiek, który zarabia na życie, realizując przerażające fantazje bogaczy.
Na drodze staje mu Cari Mora, piękna strażniczka rezydencji, która znalazła w Stanach schronienie przed przemocą panującą w jej kraju. Schneider wkrótce pozna zaskakujące umiejętności Cari i przekona się, jak silna jest jej wola walki.
Między męskim pragnieniem a kobiecym instynktem przetrwania czają się potwory. A żaden pisarz nie kreuje potworów tak sugestywnie jak Thomas Harris. 

Co zrobić, by wygrać egzemplarz powieści? Napiszcie do nas e-mail na adres [email protected], zatytułujcie go CARI MORA, w treści zaś odpowiedzcie na pytanie: 

Fascynujący mrok - czemu pociągają nas historie o socjopatach i psychopatach?

 

Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej i obdarujemy jednym z trzech egzemplarzy Cari Mora! 
Powodzenia!
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV