Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 01.06.2018, o godz. 23:59.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj zestawy LEGO Star Wars

Do kin wszedł film Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać zestawy LEGO Star Wars.

LEGO Star Wars to zestawy klocków związanych z filmem Han Solo: Gwiezdne Wojny oraz z innymi produkcjami osadzonymi w tym uniwersum.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: Czym dla mnie są Gwiezdne Wojny? Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 1 czerwca do 23:59. W temacie prosimy podać: LEGO Star Wars.

W konkursie nagrodzimy cztery najciekawsze zgłoszenia. Nagrody to dwa wyjątkowe zestawy klocków z myśliwcem TIE oraz dwa zestawy z postacią Darth Maula.

OTO NAZWISKA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU:

Walentyna Piorun
Filip Kaptacz
Kamil Stolarski
Aneta Badura

Wysyłka nagród w przyszłym tygodniu!
GRATULUJEMY!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.