Konkurs zakończył się 07.02.2020 o godz. 14:21.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Małgosia i Jaś - wygraj voucher na ochronę telefonu MyScreenPROTECTOR!

Już dziś premiera horroru Małgosia i Jaś, a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs z wyjątkowymi nagrodami.

Już dziś premiera horroru Małgosia i Jaś, a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs z wyjątkowymi nagrodami.

Już od dziś (31.01) na ekranach kin gości nowy horror pt. Małgosia i Jaś, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Oz Perkins. Film rozgrywa się w baśniowym miejscu, gdzie młoda dziewczynka razem ze swoim bratem wędrują do mrocznego lasu w poszukiwaniu jedzenia i pracy. Tam też natrafiają na przerażające zło...

 

Przy okazji premiery filmu przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać solidne zabezpieczenie dla Waszych telefonów! 

A dokładnie...

W naszym konkursie nagrodami są 3 vouchery na ochronę ekranu telefonu zapewnione przez markę MyScreenPROTECTOR o wartości do 120 zł każdy. Zwycięzcy konkursu mogą je wykorzystać na ochronę jednego dowolnego, wybranego przez nich modelu smartfona! Producent dobiera najlepsze na dany model rozwiązanie ochronne (szkło, folię lub szkło hybrydowe). Warto zaznaczyć, że MyScreenPROTECTOR to marka już uznana na całym świecie.

Co zrobić, by wygrać?

Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go MAŁGOSIA I JAŚ, w treści zaś napiszcie, która z klasycznych baśni jest według Was najbardziej przerażająca i dlaczego? Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy!

Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV