Tag: miasteczko twin peaks

Wiktor Fisz
zawiera spoilery!
6 -

Twin Peaks: odcinek 8 – recenzja

Twin Peaks – Sezon 3

Czy wszyscy doszli już do siebie po ósmym odcinku nowego Twin Peaks? Jeśli tak, przyjrzyjmy się dokładniej temu niezwykłemu epizodowi.

Ocena recenzenta:
9
Wiktor Fisz
187 -

Twin Peaks: odcinek 6 – recenzja

Miasteczko Twin Peaks

Po seansie najnowszego odcinka będą zadowoleni na pewno ci, którzy narzekali na zbytni surrealizm w poprzednich epizodach. W szóstej odsłonie jest go jak na lekarstwo.…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
0 -

Twin Peaks: odcinek 5 – recenzja

Twin Peaks – Sezon 3

Najnowszy odcinek pokazał, że Davidowi Lynchowi wystarczy kilkunastosekundowy motyw muzyczny, intensywna scena czy świetnie zmontowana sekwencja, aby wprowadzić do Twin Peaks klimat, którego momentami w…

Ocena recenzenta:
8

Michalina Reda
289 -

Kroniki Seinfelda niczym Miasteczko Twin Peaks. Zobacz fanowski zwiastun

Choć Kroniki Seinfelda zniknęły z anteny już dawno, fani mają nadzieję na powrót serialu. W sieci pojawił się amatorski zwiastun stylizowany na Miasteczko Twin Peaks.

Michalina Reda
319 -

Cannes 2017: Miasteczko Twin Peaks nagrodzone owacją na stojąco

Po uroczystej premierze nowego Miasteczka Twin Peaks, jaka miała miejsce na Festiwalu w Cannes, David Lynch otrzymał owacje od publiczności.

Wiktor Fisz
338 -

Twin Peaks: odcinek 3 i 4 – recenzja

The Return, Part 3

Emocje po premierowych odcinkach nowego sezonu Twin Peaks opadały. Czas na chłodną, rzeczową analizę kolejnych epizodów. Nie da się ukryć, że nie jest tak różowo,…

Ocena recenzenta:
7


Tymoteusz Wronka
341 -

Sekretny dziennik Laury Palmer dostępny dla fanów serialu

Ukazała się się kolejna książka dla fanów Miasteczka Twin Peaks - tym razem przybliżająca, w formie pamiętnika, postać Laury Palmer.

Michalina Reda
357 -

Miasteczko Twin Peaks: Przeciętna oglądalność nowego sezonu

Dane liczbowe wyraźnie wskazują, iż oglądalność nowego sezonu serialu Miasteczko Twin Peaks była raczej przeciętna, co jest faktem dość zaskakującym.

Michalina Reda
346 -

Rekord rejestracji na Showtime. Wszystko przez nowe Miasteczko Twin Peaks

W przeciągu ostatniego weekendu, Showtime odnotowało rekordową liczbę nowych subskrybentów. Główny udział mają w tym fani Miasteczka Twin Peaks.


Wiktor Fisz
352 -

Miasteczko Twin Peaks: sezon 3, odcinek 1 i 2 – recenzja

Twin Peaks – Sezon 3

Jeden z najważniejszych seriali w historii popkultury powrócił. Miesiące oczekiwań, brak przecieków fabularnych, intrygujące zdjęcia i zagadkowe teasery zrobiły swoje. Apetyty na nową odsłonę Twin…

Ocena recenzenta:
9
Karolina Szendera
370 -

Fenomen Miasteczka Twin Peaks – zobacz zakulisowe materiały wideo

Stacja Showtime opublikowała serię trzech filmików, które rzucają nowe światło na fenomen kultowego serialu Davida Lyncha.

Norbert Zaskórski
417 -

Zobacz nowy teaser 3. sezonu Miasteczka Twin Peaks

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź długo oczekiwanego, 3. sezonu serialu Miasteczko Twin Peaks. Światowa premiera już za niecałe dwa tygodnie.