Tag: miasteczko twin peaks

Piotr Piskozub
-

Miasteczko Twin Peaks – David Lynch tajemniczo o przyszłości...

W jednym z ostatnich wywiadów David Lynch poruszył temat ewentualnego powstania kolejnych sezonów serialu Miasteczko Twin Peaks.

Piotr Piskozub
-

Miasteczko Twin Peaks: o co naprawdę chodzi w zakończeniu 3. sezonu?

Współtwórca serialu Miasteczko Twin Peaks, Mark Frost, odniósł się w jednym z ostatnich wywiadów do kwestii zakończenia 3. sezonu produkcji.

Norbert Zaskórski
-

Najlepsze seriale na Halloween. Sprawdźcie nasze propozycje

Halloween to czas, kiedy na ulicach królują duchy, wampiry, demony i inne straszne postacie. To też dobry moment, aby wraz z przyjaciółmi poczuć grozę na…

Rafał Kawecki
-

Warto obejrzeć na Showmax – Channel Zero: Candle Cove

Wiecie czym jest creepypasta? To nowa, świeża forma horroru. Szczególnie przerażająca. Jest to krótka opowieść krążąca po internecie, mająca na celu wywołać u czytającego starch.…

Michał Kujawiński
-

Seriale podobne do Stranger Things

Serial Stranger Things bardzo szybko wszedł do świadomości fanów popkultury i jest jednym z największych hitów Netfliksa. Czekając na 2. sezon, wybraliśmy seriale, które podobne…

Wiktor Fisz
10 -
Wiktor Fisz
18 -
Adam Siennica
4 -

Czy będzie 4. sezon Twin Peaks?

Podczas TCA odbył się panel stacji Showtime. Tam też omawiane prawdopodobieństwo kolejnego sezonu Twin Peaks.

3 -

[SDCC 2017] Panel Miasteczka Twin Peaks. Rozmowy o serialu i...

Aktorzy z serialu Miasteczko Twin Peaks opowiadali o pracy nad nową produkcją, tymczasem nieobecny David Lynch przemówił z dziwnego klipu wideo.

Wiktor Fisz
spoilery
60 -
Wiktor Fisz
29 -
Wiktor Fisz
29 -
-

Kroniki Seinfelda niczym Miasteczko Twin Peaks. Zobacz fanowski...

Choć Kroniki Seinfelda zniknęły z anteny już dawno, fani mają nadzieję na powrót serialu. W sieci pojawił się amatorski zwiastun stylizowany na Miasteczko Twin Peaks.

2 -

Cannes 2017: Miasteczko Twin Peaks nagrodzone owacją na stojąco

Po uroczystej premierze nowego Miasteczka Twin Peaks, jaka miała miejsce na Festiwalu w Cannes, David Lynch otrzymał owacje od publiczności.

44 -
-

Sekretny dziennik Laury Palmer dostępny dla fanów serialu

Ukazała się się kolejna książka dla fanów Miasteczka Twin Peaks - tym razem przybliżająca, w formie pamiętnika, postać Laury Palmer.

-

Miasteczko Twin Peaks: Przeciętna oglądalność nowego sezonu

Dane liczbowe wyraźnie wskazują, iż oglądalność nowego sezonu serialu Miasteczko Twin Peaks była raczej przeciętna, co jest faktem dość zaskakującym.

36 -

Rekord rejestracji na Showtime. Wszystko przez nowe Miasteczko Twin...

W przeciągu ostatniego weekendu, Showtime odnotowało rekordową liczbę nowych subskrybentów. Główny udział mają w tym fani Miasteczka Twin Peaks.

426 -
-

Fenomen Miasteczka Twin Peaks – zobacz zakulisowe materiały...

Stacja Showtime opublikowała serię trzech filmików, które rzucają nowe światło na fenomen kultowego serialu Davida Lyncha.