Tag: nienawistna ósemka

Michalina Reda
Top 10
-

Najciekawsze filmy w zimowej scenerii

Za oknami (a przynajmniej niektórymi) zima w pełni. By podsycić ten śnieżny klimat, czasem warto włączyć sobie dobry film rozgrywający się w pięknej zimowej scenerii.…

-

Nie tylko sequele i adaptacje. Najlepsze filmy oryginalne z...

W dobie sequeli, prequeli, adaptacji i produkcji na podstawie komiksów, nie można zapominać o pomysłach oryginalnych. Sprawdźcie najciekawsze tytuły filmów, które osiągnęły sukces nawet mimo…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2016 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, widzieliśmy je i polecamy.

Sylwester Sadowski
-
Piotr Piskozub
-

Quentin Tarantino: zrobię jeszcze tylko dwa filmy

Nienawistna ósemka była 8. filmem w dorobku Quentina Tarantino. Okazuje się, że może to nie być liczba przypadkowa - reżyser zamierza zakończyć karierę, mając na…

Tymoteusz Wronka
-

Wszystkie grzechy filmu Nienawistna ósemka w jednym wideo

Grupa CinemaSins zmontowała kolejny filmik, w którym wytyka wady i błędy kinowych produkcji. Zobaczcie co zarzucają obrazowi Quentina Tarantino pt. Nienawistna ósemka.

Marcin Rączka
-

Nowości w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – czerwiec 2016

W czerwcu do oferty usługi VOD UPC NA ŻĄDANIE dołączone zostaną największe filmowe hity ostatnich miesięcy: Zjawa, Nienawistna ósemka i Zwierzogród.

Adam Siennica
-

Premiery kinowe weekendu – 15-17 stycznia 2016 roku

Nienawistna ósemka, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Moja miłość, Aurora i Barbie: Tajna agentka - oto premiery kinowe weekendu. Na co warto się wybrać?

Kamil Śmiałkowski
-
Tymoteusz Wronka
-

Wycieki filmów do sieci to nie darmowa promocja

Szef amerykańskiego stowarzyszenia praw autorskich komentuje nietypowe przeprosiny grupy pirackiej, która pod koniec 2015 r. wypuściła do sieci kilka głośnych premier filmowych.

Adam Siennica
-

Nienawistna ósemka – już w piątek premiera w Polsce

Nienawistna ósemka to najnowszy western w reżyserii Quentina Tarantino. Polska premiera zaplanowana jest na 15 stycznia. W newsie zbiór materiałów promocyjnych.

Adam Siennica
-

Quentin Tarantino chce zrobić horror? Reżyser o pomysłach

Podczas promocji westernu Nienawistna ósemka reżyser Quentin Tarantino omówił swoje pomysły na ewentualne kolejne filmy. Chce znów próbować sił w innych gatunkach.