Tag: nienawistna ósemka

12 -

Nie tylko sequele i adaptacje. Najlepsze filmy oryginalne z...

W dobie sequeli, prequeli, adaptacji i produkcji na podstawie komiksów, nie można zapominać o pomysłach oryginalnych. Sprawdźcie najciekawsze tytuły filmów, które osiągnęły sukces nawet mimo…

naEKRANIE
26 -

Najlepsze filmy 2016 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, widzieliśmy je i polecamy.

Sylwester Sadowski
17 -
Piotr Piskozub
-

Quentin Tarantino: zrobię jeszcze tylko dwa filmy

Nienawistna ósemka była 8. filmem w dorobku Quentina Tarantino. Okazuje się, że może to nie być liczba przypadkowa - reżyser zamierza zakończyć karierę, mając na…

Tymoteusz Wronka
-

Wszystkie grzechy filmu Nienawistna ósemka w jednym wideo

Grupa CinemaSins zmontowała kolejny filmik, w którym wytyka wady i błędy kinowych produkcji. Zobaczcie co zarzucają obrazowi Quentina Tarantino pt. Nienawistna ósemka.

Marcin Rączka
-

Nowości w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – czerwiec 2016

W czerwcu do oferty usługi VOD UPC NA ŻĄDANIE dołączone zostaną największe filmowe hity ostatnich miesięcy: Zjawa, Nienawistna ósemka i Zwierzogród.

Adam Siennica
9 -

Premiery kinowe weekendu – 15-17 stycznia 2016 roku

Nienawistna ósemka, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Moja miłość, Aurora i Barbie: Tajna agentka - oto premiery kinowe weekendu. Na co warto się wybrać?

Kamil Śmiałkowski
3 -
Tymoteusz Wronka
20 -

Wycieki filmów do sieci to nie darmowa promocja

Szef amerykańskiego stowarzyszenia praw autorskich komentuje nietypowe przeprosiny grupy pirackiej, która pod koniec 2015 r. wypuściła do sieci kilka głośnych premier filmowych.

Adam Siennica
-

Nienawistna ósemka – już w piątek premiera w Polsce

Nienawistna ósemka to najnowszy western w reżyserii Quentina Tarantino. Polska premiera zaplanowana jest na 15 stycznia. W newsie zbiór materiałów promocyjnych.

Adam Siennica
11 -

Quentin Tarantino chce zrobić horror? Reżyser o pomysłach

Podczas promocji westernu Nienawistna ósemka reżyser Quentin Tarantino omówił swoje pomysły na ewentualne kolejne filmy. Chce znów próbować sił w innych gatunkach.

Katarzyna Koczułap
-

Tak Channing Tatum wygląda w Nienawistnej ósemce

Mimo, że światowa premiera Nienawistnej ósemki już się odbyła, to we wcześniejszych materiałach promocyjnych Tatum się nie pojawiał.

Adam Siennica
13 -

Box Office: Rekordy w trzeci weekend Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia...

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy nadal nie zwalniają tempa bijąc kolejne rekordy w box office. Widzowie wciąż zachwyceni chodzą wielokrotnie do kina.

Adam Siennica
-

Quentin Tarantino zaskakuje widzów na pokazie Nienawistnej ósemki

W minioną środę Quentin Tarantino odwiedził jedno z amerykańskich kin podczas pokazu filmu Nienawistna ósemka. Pozytywnie zaskoczył zebranych widzów.

Adam Siennica
99 -

Piracka grupa przeprasza za wrzucenie Nienawistnej ósemki do sieci

Po raz pierwszy w historii piracka grupa opublikowała oświadczenie z przeprosinami za wrzucenie filmów walczących na najważniejsze nagrody wśród których jest Nienawistna ósemka Quentina Tarantino.…

Marcin Rączka
4 -

Nienawistna ósemka – kto stoi za wyciekiem filmu?

Amerykańskie media informują, że kopia filmu Nienawistna ósemka, która pojawiła się nielegalnie w sieci, wyciekła od znanego hollywoodzkiego producenta.

Marcin Rączka
27 -

Nienawistna ósemka i Zjawa wyciekły do sieci

Kolejny sezon Oscarowy oznacza kolejne wycieki. Tym razem tuż przed świętami na pirackie strony trafiły oczekiwane filmy: Nienawistna ósemka i Zjawa.

Katarzyna Koczułap
-

Nienawistna ósemka: Channing Tatum o walce o rolę

Channing Tatum w programie Jimmy'ego Fallona zdradził, że był całkowicie zdesperowany by dostać rolę w filmie Nienawistna ósemka.

Adam Siennica
64 -

Quentin Tarantino krytykuje Disneya za nowe Gwiezdne Wojny

Nienawistna ósemka nie może być wyświetlana w prestiżowych amerykańskich kinach przez Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Quentin Tarantino ostro o praktykach Disneya.

Katarzyna Koczułap
-

Quentin Tarantino: „Nakręcę tylko dziesięć filmów”

Jeden z najbardziej znanych i cenionych współczesnych reżyserów, Quentin Tarantino zapowiada, że po nakręceniu dziesięciu filmów skończy reżyserską karierę.