Menu

Tag: nienawistna ósemka

naEKRANIE
2488 -

Najlepsze filmy 2016 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, widzieliśmy je i polecamy.

Sylwester Sadowski
1660 -

Nienawistna ósemka – recenzja DVD

Nienawistna ósemka

Przystępując do tego tekstu, zastanawiałem się, co jeszcze można napisać o ostatnim filmie Quentina Tarantino. Co powiedzieć, aby przekonać nieprzekonanych, a pozostałych zaprosić do ponownego…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
1998 -

Quentin Tarantino: zrobię jeszcze tylko dwa filmy

Nienawistna ósemka była 8. filmem w dorobku Quentina Tarantino. Okazuje się, że może to nie być liczba przypadkowa - reżyser zamierza zakończyć karierę, mając na…


Tymoteusz Wronka
2009 -

Wszystkie grzechy filmu Nienawistna ósemka w jednym wideo

Grupa CinemaSins zmontowała kolejny filmik, w którym wytyka wady i błędy kinowych produkcji. Zobaczcie co zarzucają obrazowi Quentina Tarantino pt. Nienawistna ósemka.

Marcin Rączka
2017 -

Nowości w ofercie UPC NA ŻĄDANIE – czerwiec 2016

W czerwcu do oferty usługi VOD UPC NA ŻĄDANIE dołączone zostaną największe filmowe hity ostatnich miesięcy: Zjawa, Nienawistna ósemka i Zwierzogród.

Adam Siennica
2066 -

Premiery kinowe weekendu – 15-17 stycznia 2016 roku

Nienawistna ósemka, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Moja miłość, Aurora i Barbie: Tajna agentka - oto premiery kinowe weekendu. Na co warto się wybrać?Kamil Śmiałkowski
2100 -

Nienawistna ósemka – recenzja

Nienawistna ósemka

Tarantino znowu to zrobił. Nakręcił film, który wymiata. Stworzył western, który zawsze mieliśmy w głowach, ale nigdy go nie widzieliśmy. Po raz kolejny przekroczył granice,…

Ocena recenzenta:
8
Tymoteusz Wronka
2026 -

Wycieki filmów do sieci to nie darmowa promocja

Szef amerykańskiego stowarzyszenia praw autorskich komentuje nietypowe przeprosiny grupy pirackiej, która pod koniec 2015 r. wypuściła do sieci kilka głośnych premier filmowych.

Adam Siennica
2003 -

Nienawistna ósemka – już w piątek premiera w Polsce

Nienawistna ósemka to najnowszy western w reżyserii Quentina Tarantino. Polska premiera zaplanowana jest na 15 stycznia. W newsie zbiór materiałów promocyjnych.


Adam Siennica
1929 -

Quentin Tarantino chce zrobić horror? Reżyser o pomysłach

Podczas promocji westernu Nienawistna ósemka reżyser Quentin Tarantino omówił swoje pomysły na ewentualne kolejne filmy. Chce znów próbować sił w innych gatunkach.

Katarzyna Koczułap
2010 -

Tak Channing Tatum wygląda w Nienawistnej ósemce

Mimo, że światowa premiera Nienawistnej ósemki już się odbyła, to we wcześniejszych materiałach promocyjnych Tatum się nie pojawiał.

Adam Siennica
1949 -

Box Office: Rekordy w trzeci weekend Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy nadal nie zwalniają tempa bijąc kolejne rekordy w box office. Widzowie wciąż zachwyceni chodzą wielokrotnie do kina.