Nienawistna ósemka jako miniserial? Netflix w USA zaskakuje

Nienawistna ósemka to najnowszy do tej pory film Quentina Tarantino. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja trafiła na Netflixa w USA jako... miniserial.

Nienawistna ósemka to najnowszy do tej pory film Quentina Tarantino. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja trafiła na Netflixa w USA jako... miniserial.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nienawistna ósemka to krwawy i pełen czarnego humoru film Quentina Tarantino, który zadebiutował w 2015 roku. Akcja rozgrywa się kilka lat po wojnie secesyjnej, w zaśnieżonym Wyoming - główni bohaterowie podczas zamieci śnieżnej trafiają do gospody, w której dochodzi do prawdziwego ścierania się charakterów. Gdy pogoda tylko się pogarsza, a napięcie między nieznajomymi rośnie, ósemka podróżników zaczyna rozumieć, że szanse na pokojowe opuszczenie tego miejsca są bardzo małe.

Jakiś czas temu w USA zrobiło się głośno na temat tego, że rozszerzona wersja filmu ma trafić na Netflixa. Okazuje się, że już się to dokonało, ale w nieco innej formie niż początkowo zakładano. Jak informują zagraniczni użytkownicy serwisu, Netflix zaadaptował Nienawistną ósemkę do formatu miniserialu. Historię można prześledzić w czterech odcinkach, które składają się na sezon 1. Na dowód tego, w sieci pojawił się zrzut ekranu przedstawiający to, jak tytuł prezentuje się w bibliotece mediów:

Nienawistna ósemkafot. materiały prasowe

Użytkownicy Netflixa nie ukrywają zaskoczenia - ten pomysł spotkał się i z entuzjazmem i z krytyką. Część internautów uważa, że niedopuszczalne jest by platforma streamingowa aż tak bardzo ingerowała w spójność filmu. Na ten moment nie ma komentarza Tarantino ani żadnych wyjaśnień od Netflixa. Pamiętajmy też, że film na tę chwilę jest dostępny wyłącznie w USA.

Gdyby sprawa znalazła rozwinięcie, poinformujemy Was.

Źródło: slashfilm.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV