Tag: piraci z karaibów 5

Michalina Reda
597 -

Nowy zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, który jest wzbogacony o kilka nowych ujęć. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda
0 -

Czy Zemsta Salazara to koniec Piratów z Karaibów? Reżyser zabiera głos

W nowym zwiastunie filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, pojawia się określenie "final adventure". Czy rzeczywiście nadchodząca przygoda Jacka Sparrowa będzie tą ostatnią?

Norbert Zaskórski
0 -

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – zobacz nowe plakaty promujące film

Kampania marketingowa nowej części przygód najbardziej znanego hollywoodzkiego pirata ruszyła na dobre. W sieci pojawiły plakaty promujące produkcję Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara


Adam Siennica
0 -

Nowy polski tytuł filmu Piraci z Karaibów 5

Pirates of Caribbean: Dead Men Tell No Tales nie będzie mieć w Polsce dosłownie przetłumaczonego tytułu. Disney ogłasza nowy tytuł.

Adam Siennica
0 -

Piraci z Karaibów 5 z innym tytułem w Wielkiej Brytanii

Ogłoszono, że Wielka Brytania to jedno z miejsc, w którym film Piraci z Karaibów 5 będzie nosić kompletnie inny tytuł, niż w innych krajach na…

Adam Siennica
1626 -

Zwiastun filmu Piraci z Karaibów 5. Poznaj klimatycznego złoczyńcę

Disney rusza z promocją filmu Piraci z Karaibów 5, w którym Johnny Depp powraca do roli kapitana Jacka Sparrowa. Zwiastun prezentuje intrygujący klimat.Katarzyna Koczułap
0 -

Paul McCartney dołączył do obsady Piratów z Karaibów 5

Legenda zespołu The Beatles, Paul McCartney pojawi się w małej roli w nadchodzącym filmie o przygodach kapitana Jacka Sparrowa.

Adam Siennica
851 -

Zdjęcie z planu filmu „Piraci z Karaibów 5”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mówienia jak Pirat producent filmu "Piraci z Karaibów 5" opublikował zdjęcie pełnej ekipy pracującej nad superprodukcją.

Oskar Rogalski
1077 -

„Piraci z Karaibów 5” – nowe szczegóły

Kaya Scodelario ("Kumple", "Więzień labiryntu") opowiedziała co nieco o filmie "Piraci z Karaibów 5", którego premiera zaplanowana jest na 2017 rok.


Adam Siennica
0 -

„Piraci z Karaibów 5” – logo i Orlando Bloom w obsadzie!

Wyjawiono oficjalne logo filmu "Piraci z Karaibów 5" oraz ogłoszono ekscytujące szczegóły filmu - związane także z powrotem znanej postaci z trylogii!

Adam Siennica
0 -

Johnny Depp jako Jack Sparrow odwiedza chore dzieci w szpitalu – zdjęcia i film

Johnny Depp po raz kolejny pokazał się z najlepszej strony. Po ciężkim dniu na planie filmu "Piraci z Karaibów 5" odwiedził chore dzieci, dając im…

Adam Siennica
0 -

Kapitan Jack Sparrow powraca! Pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu „Piraci z Karaibów 5”!

Jerry Bruckheimer opublikował pierwsze zdjęcie z oczekiwanej superprodukcji "Piraci z Karaibów 5". Johnny Depp powraca w tytułowej roli.