Przeczytaj w weekend

Będzie 4. sezon UnReal oraz 2. sezon Mary Kills People

Stacja Lifetime ogłosiła zamówienia kolejnych sezonów dwóch seriali. Oba powrócą w 2018 roku.

Stacja Lifetime ogłosiła zamówienia kolejnych sezonów dwóch seriali. Oba powrócą w 2018 roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Stacja Lifetime jest zadowolona z serialu UnREAL, bo zamawia 4. sezon przed zbliżającą się premiera 3. serii, która zadebiutuje na początku 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że 4. sezon także pojawi się w tym roku.

Czytaj także: Najgorętsze zwiastuny minionego tygodnia

Natomiast Mary Kills People dostanie 2. sezon. Jego premiera także w 2018 roku.

 

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV