Przeczytaj w weekend

Hawkeye - producentka Avengers: Endgame o pomyśle na serial z Jeremy'm Rennerem

Producentka Avengers: Endgame, Trinh Tran ujawnił plany na zaplanowany serial Disney+ zatytułowany Hawkeye.

Producentka Avengers: Endgame, Trinh Tran ujawnił plany na zaplanowany serial Disney+ zatytułowany Hawkeye.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  marvel 

Jednym z planowanych seriali Disney+ i Marvel Studios, jest ten poświęcony postaci Hawkey'a, w którego wciela się Jeremy Renner. O samej produkcji na razie nie wiadomo zbyt wiele prócz tego, że zobaczymy w tej historii Kate Bishop. Co nowego powiedziała producentka Avengers: Koniec gry, Trinh Tran?

W wywiadzie dla Comicbook.com przyznała, że prace nad serialem wciąż są na wczesnym etapie, ale posuwają się do przodu. Nie mogła jeszcze potwierdzić udziału Hailee Steinfeld, która według plotek ma zagrać postać Kate Bishop, ale zdradziła m.in., że serial skupi się na wydarzeniach po filmie Avengers: Koniec gry.

Myślę, że Avengers: Koniec gry zawsze będzie miało wpływ na wszystkich bohaterów, których przedstawimy w naszych serialach Disney+, a także na ich rolę w tym świecie (...).

Producentka powiedziała także, że postać grana przez Rennera niekoniecznie jest gotowa do przejścia na emeryturę. Clint Barton razem z Bishop będą w centrum wydarzeń.

Cóż, w pewnym sensie oboje są Hawkeye, prawda? Zawsze jestem zainteresowana wprowadzeniem nowych postaci. A teraz mamy fascynującą młodą kobietę, która jest bardzo zainteresowana tą rolą. Zobaczymy więc równowagę między nimi.

Tran potwierdziła też, że seriale Disney+ od Marvel Studios, planowane są praktycznie tak samo jak filmowe widowiska, aby widzowie nie mogli odczuć różnicy w poziomie i jakości.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV